8 peļņas iespējas Internetā

peļņa internetāĻoti daudz un bieži tiek runāts par peļņu Internetā. Par šo tēmu ir arī ļoti daudz spekulāciju. Ir skaidrs arī tas, kāpēc tas ir tieši tā – dažādas krāpnieciskās shēmas ir darījušas savu un Interneta apmeklētājiem ir atstājušas savu zīmogu.

Saskaroties ar terminu “Peļņa Internetā“, lietotājam uzreiz rodas asociācija ar kaut ko briesmīgu un sliktu. Kā tad ir patiesībā?

Patiesībā ir tā, ka arī Internetā ir savi biznesa modeļi un galu galā daudzu projektu mērķis, tāpat kā offline pasaulē, ir peļņa. Lielākā daļa Interneta resursu strādā ar nolūku gūt peļņu. Vai tas būtu draugiem.lv, vai youtube.com vai vēl sazin kas – pamatā ir vēlme nopelnīt. Tā ir arī attīstības motivācija. Tieši tāpat kā reālajā pasaulē. Par web biznesa salīdzinājumu ar offline biznesu jau runājām.

Te būs manis atrasts un nedaudz koriģēts uzskaitījums par visiem galvenajiem peļņas veidiem Internetā:

1. Blogs vai mājas lapa – izveido saturu, piesaisti apmeklētājus un pelni ar to. Populārākais veids – pelnīt ar reklāmu

2. Email mārketings – attīsti savu lojālo klientu e-pastu listi (maillist), veido labas attiecības ar viņiem un pārdod savus vai partneru produktus

3. Partnermārketings (Affiliate marketing) – reklamē un novirzi potenciālos klientus uz partneru produktiem vai servisiem caur savu unikālo linku un nopelni ar komisijas maksājumiem

4. Produkta vai servisa pādošana – radi produktu, servisu un pārdot to izveidotā mājas lapā. Tā var būt programma, vai kāds pakalpojums, piemēram, hostings

5. Domēnu vai mājas lapu tirdzniecība – līdzīgi kā nekustamo īpašumu spekulācija – nopērc lētāk, pārdod dārgāk. Tas vairāk attiecas uz domēnu tirdzniecību. Savukārt mājas lapu tirdzniecība ir projektu radīšana, parasti konkrētā nišā, par konkrētu tēmu, kurai ir piesaistīts jau liels apmeklētāju skaits, ir labas pozīcijas meklētāju rezultātos (SERP).

6. Virtuālais darbs, frīlancings – izmanto savas profesionālās zināšānas vai spējas un pelni ar to naudu. Konsultācijas, web dizains, programmēšana, sistēmu un moduļu administrācija utt.

7. eBay, citi e-komercijas veidi – atver savu virtuālo veikalu eBay un  tirgo visu, ko sirds vēlas. Mājas lapa nav nepieciešama. Alternatīva – radi Interneta veikalu un pārdod produktus tajā

8. Info produkta pārdošana – vēlos atdalīt šo peļņas iespēju, jo tā ir atsevišķa nozare ar savām īpatnībām. Kursi, semināri, e-grāmatas, DVD vai CD diski ar izglītojošu informāciju tajā.

Ir vēl vesela virkne ar citām, mazāk populārām peļņas iespējām, kuras nenosaucot, nekas netiks zaudēts.

Aigars - pēdējie 5 raksti

Line Break

Autors: Aigars (210 Raksti)

Mans lauciņš ir affiliate mārketings/partermārketings. No tā izriet, ka labi orientējos dažādos interneta mārketinga jautājumos.23 komentāri rakstam “8 peļņas iespējas Internetā”

 1. Māris saka:

  izklausās diezgan burtiski notulkots raksts :) “product or service” = “produkts vai pakalpojums”, tb service nav serivss bet gan pakalpojums ;)

 2. nav tas tulkots, Māri, es vienmēr saku “produkts un pakalpojums”. Nepatīk man vārds “prece” un nepatīk man vārds “serviss”, tāpēc tos nelietoju ;) Šis raksts ir manas webmeistari.lv rakstu sērijas kopsavilkums. Pamazām iesim cauri visām sastāvdaļām.

 3. sano saka:

  Neviena svaiga ideja rakstā… :( Kāda jēga tulkot latviski, ko var izlasīt angliski vai krieviski ? Kur pievienotā vērtība ?

 4. Aigars saka:

  sano, sākam no pamatiem – Tev nav svaigas idejas, lielai daļai ir

  otrkārt, tās ir pamatiespējas, jaunu divriteni neizgudrosi. Un vēl, tieši tāpēc, ka ir angliski, ir krieviski, bet nav latviski. Tas jau ir visa šī bloga viens no mērķiem – nozīmīga info latviski.

 5. Sandis saka:

  Jauns nekā nav, tikai nez kapēc 99.99% letiņu ķeras pie PTC utml laika weisteriem? :)

 6. Andis saka:

  Tieši tā :-)

 7. sano saka:

  pffff :) tiešām problēma uztraukties par to, ka tīņi turas pie PTC projektiem :)

 8. Ivars saka:

  Kaut esmu iesācējs arī es to jau zināju, taču neuzskatu ka raksts ir nevajadzīgs. Tieši otrādi tāpēc ir vajadzīgs tik sīks apraksts, jo no 99,99% lētiņu varbūt sāks beidzot aizdomāties… Tāpēc piekrītu Aigaram, jo pamatus ne visi zina. Viss onlains ir pārpildīts ar 99% PTC utt muļķībām, tieši tāpēc lielākā daļa uz to iekrīt, jo domā ka citas peļņas internetā nav. Ne visi ir spējīgi redzēt, analizēt un saprast – tas ir dažiem arī jāpadod uz paplātes. Jebkurā gadījumā es atbalstu Aigaru, jo tie kas to tagad nesapratīs un turpinās nodarboties ar superpeļņām 1$ dienā…. paši būs zaudētāji.

 9. :))) saka:

  ar pareizu pieeju arī ar ptc var neslikti nopelnīt :), bet nelieku viņu pat top5 …

 10. Aigars saka:

  jā, var gan, bet ceru, ka sapratāt, kāpēc es apzināti to te neievietoju… :) bet arī ja ievietotu, tad tas būtu pašās beigās

 11. Andis saka:

  Vai uz otrās lapas :-)

 12. Aigars saka:

  :)), nu apmēram tā

 13. :))) saka:

  Tad jau labāk otrā lapas pusē :D ? izmantojot :)

 14. :))) saka:

  () bez iekavān :D

 15. Sandis saka:

  Parunājam labāk pr HYIP, tur ir super pasaku zeme :)

 16. Aigars saka:

  njā, kā mēs to aizmirsām :))

 17. ivars saka:

  es nodarbojos ar ko šādu un esu ļoti apmierināts :)!

  Vajadzīgs datoroperators ar savu datoru un pieeju I-netam (darbs g.k. ar e-pastu).
  Iespēja strādāt mājās, pilna vai daļēja aizņemtība, apmācība, konsultācijas,
  nepieciešamā palīdzība. Izpeļņa – Ls600+ /mēn. Nepieciešama spēja organizēt sevi
  patstāvīgam darbam (uzraugu nebūs, bet bez darba – arī algas nebūs…).

  Sīkākai informācijai rakstiet uz ēpastu ([email protected])

 18. Martins saka:

  Kas jauns! Ja vēlies pelnīt ilgtermiņā!

  Esmu iesaistījies interneta biznesā kur ir tiešām laba iespēja nopelnīt un uzzināt daudz jauna par to!

  Vairāk http://www.naudasformula.lv/r/vinnijs

  Kā arī droši rakstam man skype: kirsis91

 19. Aigars123456 saka:

  velies nopelnit?
  tad registrejies seit!
  http://www.clixsense.com/?4860594
  Pats pelnu tur!

 20. Kikimiki saka:

  http://96f9.twodengi.site/798397042185/ seit pelnu es nav daudz bet 100 eiro diena sanak, slinkojot

 21. ingus saka:

  Nopelnu al 50 eiro dienā. http://woredrzydo.win/5947878596798/ Viss kas jādara piereğistrējies , ievadi 4 ciparu skaitli un sāc pelnīt.

 22. Marčello saka:

  Šis labi iet: http://eczc.videofem.win/320517/

Ieraksti komentāru